Kurumsal Değerler

Etik Davranmak

Saygı, dürüstlük ve güvenilirlik günlük iş hayatımızın temel değerleridir. Sözlerimizi tutarız ve anlaşmalarımızın arkasında dururuz. Biz yasalara ve yönetmeliklere uygun bir şekilde insanların ve çevrenin güvenliğini koruma sorumluluğunun bilincinde olarak hareket ederiz.

Girişimci Bir Ruhla Harekete Geçmek

Biz girişimlere atılırken tüm sorumluluk ve mesuliyetlerini de göz önünde bulundururuz. Daima ileri bakar, gelecek trendleri, fırsatları ve riskleri kararlılık göstererek belirleriz.

Çözüm Üretme

Yaratıcı fikirler, sürekli iyileşme ve kişisel bağlılık ile müşterilerimiz ve şirketimiz yararına değer kazandırmayı hedeflemekteyiz. Ürün, süreç ve hizmette mükemmellik anlayışımızla daima rakiplerimizi geride bırakmayı amaçlarız.

Deneyim Sahibi Olmak

Biz uygulanabilir ve basit bir şekilde çalışmaktayız. Operasyon alanımızda uzman olmakla beraber aktivitelerimizin uygulanabilir avantajlarına odaklanırız. Kalite ve hız bizim için inkar edilemez bir şekilde günlük yaşantımızın vazgeçilmezlerindendir.

İnsanları Düşünmek

Biz iş ortaklarımıza da birbirimize gösterdiğimiz şekilde saygı gösteririz. Birbirimizin gelişmelerinin farkında olur ve destekleriz. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma alanı pozitif bir atmosferle birleştiğinde, çalışanların motivasyonuna ve UYGAR kimliklerine değer kazandırdığına inanırız.

Hep Birlikte Kazanmak

Karşılıklı güven, dürüstlük ve destek sistemimizin temel şeklini oluşturmaktadır. Birbirimize güvenir ve en uygulanabilir pratik deneyimlerimizi birbirimizle paylaşırız. Durum ne kadar kötü olursa olsun birbirimize bağlı kalırız. Bu da bizi hem takım hem de firma olarak başarıya götürmektedir.